Yeni adresimiz sezonlukdizi4.com olmuştur.

WandaVision, Jac Schaeffer tarafından Disney+ için oluşturulan ve 15 Ocak 2021'de dijital platformda yerini alacak olan Amerikan mini internet dizisidir.1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor. Marvel Sinematik Evreni ile bağlantılı olup Avengers: Endgame filminden sonra ve Doktor Strange filminin ikinci kısmına paralel olacaktır.

Am i a joke to you

Elizabeth Olsen çok güzel kadın ya.

phantomxforce

aman admin bey, tek rakibiniz türk hava yolları mı acaba?

Howard The Duck

Bölüme başlamadan önce şunu demek istiyorum:

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Eğer yeni gelen Pietro aslında Mephisto ya da quicksilver hariç herhangi biri çıkarsa ofisinisizi basmayı düşünüyorum. Evan Peters'ı sırf fan service veya dikkat çekmek için getirdiyseniz acayip sinir olurum. Lütfen böyle bir şey olmasın.

Rusvsturk

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
bi sonraki bölümde Darcy two broke girls'teki gibi garson olsa ne güzel olur

mehmetcann

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İlk renkli bölümümüzü geride bıraktık. 60'ların siyah-beyaz dünyasından 70'lerin renkli dünyasına geçiş yaptık. Bu bölüm ana teması 70'lerin ünlü sit-comu The Brady Bunch'tan alınmış. Wanda'nın bölüm başında elinde okuduğu derginin kapağında kırmızı kostüm giymiş bir kadın vardı. İlerideki bölümlerde göreceğimiz çizgi romandaki kırmızı kostümüne bir gönderme yapılmış. Wanda'nın doğum sahnesi aynı çizgi romandaki gibi olmuş. Orada da doğum yaparken yanında kimse yoktu ve ikinci çocuk sürpriz bir şekilde geliyordu. Wanda'nın ikizlerinin doğması ile evrendeki Young Avengers sayımız artmış oldu. O filmin gelmesine artık garanti gözle bakıyorum. Geraldine'nin reklam ajansında çalışıyorum demesi rastlantı olmayabilir. Bildiğiniz gibi reklamlar da hep bir gönderme var ve bir anda çıkıyorlar. Bu reklamlar ile Wanda'ya bir mesaj gönderiliyor olabilir. Agnes görevine kaldığı yerden devam ediyor. Önceki bölümlerde Wanda'nın aklına girerken şimdi Vision'un aklını karıştırdı. Vision artık bir şeyleri sezmeye başladı. Bu karışıklıkta Agnes ikizleri babalarına götürebilir. Geraldine ve Wanda, Pietro hakkında bahsedince aşırı heyecanlandım. Dizide onu görmeyi çok isterdim ama bu mümkün gözükmüyor. Geraldine'de yaptığı bu hatayla birlikte "evren"den atıldı zaten. Bölümün sonunda Westview tabelasının altında "Ev, senin yarattığın yerdir" diye bir slogan vardı. Bu da evreni değiştirecek House of M hikayesine verilen ipucuydu. Reklamdaki Hydra olayını hepiniz artık anlamışsınızdır ama slogan bu diziyle alakalı değildi. "İçindeki Tanrıçayı Bulun." diyerek yeni çıkacak Thor filminde yeni bir tanrı olacak Jane Foster'a gönderme yapıldı.

Ahmetmutlu93

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Wanda acaba kurduğu evrenin bilincinde değil mi derken evren içine birisi girince no diyip geri sardı ki bilincinde olduğunu fark etmiş oluyoruz bu bölüm sanırım wanda thanos'tan sonra bi şekilde iyice kaos güçlerini uyandırıp bu gerçekliği oluşturabileceğini sanırım fark etti ve şimdi bozulmaması için elinden geleni yapacak

SelamiEfendi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Wanda Visionun cesedini kukla yapmış oynuyor. Harbi bu dizi ürkütücü olmaya başladı.

Jack Frost

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Gidip visionu içeri getirmek yerine ben en iyisi ortalığın a.ına koyayım dedi wanda reis

mehmetcann

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
“So you’re saying the universe created a sitcom… starring two Avengers.” Dizi her bölüm üstüne koyarak gitmeye devam ediyor. Bu bölüm şimdiye kadarki en iyi bölümümüz. Hikayenin 80'lere geçmesini bekliyordum ama yerine bize ilk üç bölümün arka planını anlattılar. Açılış sahnesinde "tozlanma" sonrasını göstermeleri çok hoşuma gitti. Tam aklımdaki gibi bir şey olmuş. İnsanların hepsi panik içinde ve ne yapacaklarını bilmiyor. Bölümün yıldızları Darcy ve Jimmy'di. Filmlerinde severek izlediğim ikilinin kimyası birbirlerine çok uymuş. Televizyonu izledikleri sahne çok güzeldi. Bu bölümde SWORD resmi olarak MCU'ya tanıtıldı. Çizgi romanları okumuş ve evrene hakim olanlar olarak biz örgütün amacını biliyorduk ama bilmeyenler için güzel bir tanıtım oldu. Önceki bölüm yorumunda dediğim gibi radyodan sesi gelen isim Jimmy oldu. Wanda artık dışarından erişimin olduğunu biliyor. Ona göre güvenlik önlemleri almaya başlayacaktır. İçeride yaşayanların gerçek kimliğini araştırdıkları sahnede Agnes'in adının geçmemesi teorimizi kesinlikle doğruladı. Herb'ün gerçek isminin olmasıyla onun Mephisto olabileceği teorisini çöpe attık sanırım. Geçen bölümün sonunda Monica'nın dışarı nasıl uçtuğunu göstermemişler. Bu bölümde o kayıp sahneyi ekleyerek bize Wanda'nın kötü tarafını da gösterdiler. "House of M" bağıra çağıra geliyor. Vision'un son halini görünce çok heyecanlandım. Wanda'nın artık aklıma karışmaya başladı. Kocasını öyle görmemek için gözlerini kapatarak verdiği çaba beni üzdü. Sonda Monica'nın "Bu tamamen Wanda" demesiyle artık büyük toplar devreye girecektir. Bu iş bizim işimiz değil deyip Doctor Strange'in kapısını çalacaklar.

Jack Frost

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İkinci kez her şeyini kaybeden wanda reis tam tabiat ananın kollarında emekli witch moduna girip huzur bulacak diye düşünürken morganaya dönüşüyor a*ına koyim