Yeni adresimiz sezonlukdizi4.com olmuştur.

Hemen izle
The Good Bad Mother
JTBC 70 Dk. 14 Bl.

Trajik bir kazanın ardından hırslı bir savcının zekâsı bir çocuğunkiyle aynı düzeye gerileyince o ve annesi aralarını düzeltmek için yeni bir sayfa açmak zorunda kalır.

llall

Merak ettiğim dizilerden biriydi.Siteye yüklediğiniz için çok teşekkürler. :)

llall

Farklı duyguları ard arda yaşatan çok güzel bir bölümdü.Çok sevdim.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İlk sahnede annenin oğlunu gördüğündeki tepkisi çok yürek parçalayıcı idi.. :( Tamam kaza olmadığı belliydi ama nişanlının da bu işin içinde olduğunu duyunca ''yuh'' dedim.Bunu hiç beklemiyordum..Bir dizi izlerken en son ne zaman bu kadar şaşırdım bilmiyorum..Kang-ho çarpmanın şiddetiyle bile gözünü açmamıştı,demek ki bu yüzdenmiş.. :/ İntikam almasa da olur diyordum ama Kang-ho iyileşip de şu yaşadıklarının hesabını sormazsa olmaz artık..Gerçi annesi öğrense o da yakar ortalığı..Hastalık diye geçiştirilmiş açıklamada ama ne zor bir durumdu yansıtılan..Neyse ki bu üzücü süreç hızlıca ve iyimser bir şekilde geçildi. İkizlerin babası belli oldu bence bu bölüm. :) Mi-joo ve Kang-ho karşılaşmasını dört gözle bekliyorum..Not:Kang-ho'nun yemekle imtihanı bir türlü bitmedi.Hem çok üzdü hem de güldürdü bu bölüm yemek sahneleri..
Bu bölüm hem hüzün hem umut içeriyordu,sonraki bölüm çok daha pozitif olacağa benzer. :)

llall

Dizinin en sevdiğim bölümüydü.Keyifle izledim. :) Özellikle

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Kang-ho Mi-joo,ikizler ve annesinin konuşma-kucaklaşma sahneleri çok güzeldi.Annenin torunlarına karşı olan sevgisini görmek de..Bu arada 7 yaşındaki Kang-hoo'ya o kadar alıştım ki eski hali başta tuhaf geldi.Karakoldaki sahnesini görünce de oyuncuyu takdir ettim.Sahte hasta rolünü iyi oynadı ve bize de numara yaptığını hissettirdi.
3 bölümdür dramdan uzaklaştı senarist..İyi de oldu..Tamam beklenen anne-oğul vedası olacak ama umarım şu kalan son 2 bölümde de son bölümlerdeki havayla devam eder dizi..Drama tekrar başvuracak diye korkmuyor da değilim.