Yeni adresimiz sezonlukdizi4.com olmuştur.

50M2 izle

50M2 1.Sezon 1.Bölüm izle

S01E01

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
Yorumlar
Halter Kaldıran Fare

Bu tür dizilerin/filmlerin yapılması yasaklatılmalı bizim toplum için olumsuz etkilere neden oluyor. Bir dünya bunun gibi mafya dizisi/filmi türemiş güya rtük'ümüz var ama tabi bunlarla ilgilenmiyor, o daha cok filmlerdeki çıplak sahnelerle vs ilgileniyor. şimdi bunları izleyen 10 12 yaşında veletler az büyüyünce kendini bi pok sanıp buralardaki karakterlere özeniyolar sonra ortalık it kopuk serseriden geçilmiyor. "burası benim mahallem giremezsin" diyenler mi dersin "sen mahallenin kızına mı bakıyosun"lar mı dersin... eline silah, bıcak, sopa, muşta alıp önüne geleni saldırıp, tehdit edip güç tatmin etmeler mi. 4 5 kişi bir köşeye sinip gelen yabancılardan haraç almalar falan mı(dizideki mafya karakterinin yaptığını yapacak ya) bu tür asalakların yetişmesinde toplum baskısı kadar bu tür çöp yapımların da emeği büyük. bu kendini bi halt sanan pok çuvallarını artık her yerde görebilir haldesiniz: trafikte mahallede okulda iş yerinde her yere patlak poşetten dökülür gibi dökülmüşler. yapımcılar, ülkenin insanlarının potansiyelini biliyor, o yüzden para kazanmak için hep bu tür projeler yapıyolar ülkenin hiç olan toplumsal durumunu göz etmeden.

glrimrk

Diziyi izlerken konusuna değil esprilerine odaklanın konu bakımından biraz eksik ve yetersiz. Espriler gayet mantıklı ve güzel. 👍

llall

Vizyon tarihinde sitede görmeyince eklenmez diye düşünmüştüm siteye.Teşekkürler yüklediğiniz için. :)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İlk bölümde bazı çekim ve mantık hataları vardı.Bakalım nasıl ilerleyecek?Mahalleli işin içine girince daha iyi olacağını düşünüyorum.Ortalama bir bölümdü ilk bölüm.

Tümünü Gör Tartışmalar